Laravel

Susikūrimo istorija

Sukurta: 2018-03-25 20:25:17 / Kategorijos: Naujienos

Kaip automobilių nuoma tapo verslo pagrindu

Mūsų verslo istorija prasidėjo Panevėžyje dar 2009-aisiais nuo gana netradicinės idėjos – įsteigti limuzinų nuoma užsiimančią įmonę „Top Limo“. Verslas įsibėgėjo gana greitai, nes pagrindinį dėmesį skyrėme paslaugų kokybei – paslaugus personalas, lanksti įmonės politika ir asmeninis dėmesys kiekvienam vartotojui padėjo geriau suprasti rinką ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Kai supratome, kad šiame versle atrandame vis naujų tikslų ir galimybių, nutarėme išbandyti dar vieną su transporto priemonėmis susijusią veiklą – taip gimė automobilių nuomos prekės ženklas CarFly

Požiūris, požiūris ir dar kartą požiūris

Kurdami šią paslaugą jau ir patys buvome pavargę nuo sudėtingų automobilių nuomos sąlygų – ne kartą teko naudotis šia paslauga tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Sukaupus pakankamai patirties transporto priemonių nuomos versle, supratome, kad klientams reikia paprastesnio ir kur kas patogesnio sprendimo. Rinkos pokyčiai mums atrodo akivaizdūs – modernėjanti visuomenė, o ypač – jaunimas, kurie šiandien yra gerokai savarankiškesni, jie nebenori varginti giminaičių ir pažįstamų prašydami paslaugų. Didžiųjų autonuomos įmonių politika nėra lanksti, o pasauliniu mastu pritaikyta strategija neleidžia daryti jokių išlygų, tad ši aplinka pasirodė puikiai tinkanti pasiūlyti rinkai novatorišką ir lankstų automobilių nuoma Panevėžyje užsiimantį verslą CarFly.

Mūsų sistemoje vos keliais paspaudimais net ir dažnai kompiuteriu nesinaudojantis asmuo išsinuomos norimą automobilį Panevėžio ar kitame mieste, čia nėra jokių paslėptų varnelių ar sudėtingų sutarčių, kurias skaitydami užtrunkate kone amžinybę. Pasirinkus papildomą draudimą mes taip pat nereikalaujame užstato – pasitikime savo klientu ir manome, kad įmonei garantijas galime suteikti specialaus draudimo pagalba. Klientais rūpinamės ir kitais būdais – rezervavus automobilį, jį pristatysime iki pat Jūsų durų Panevėžyje, pasitiksime oro uoste ir netgi padėsime nunešti lagaminus! 

Svarbiausia – kokybė 

Be lanksčių sąlygų ir rūpesčio klientais, CarFly.lt tinklapyje rasite tik naujausių modelių, techniškai tvarkingus ir patogiam eksploatavimui paruoštus automobilius. Išsinuomavę norimą transporto priemonę galėsite būti tikri, kad net ir ilgame kelyje automobilis tarnaus patikimai, o važiavimas bus malonus ir lengvas. Mes geriau nei bet kas kitas suprantame, kad pojūtis vairuojant naują automobilį yra kur kas malonesnis, net jei transporto priemonė yra nuomota – dėl šios ir kitų priežasčių dažnas mūsų klientas nebesirenka skolintis automobilio iš pažįstamo ar giminaičio. Mūsų tikslas – gerokai paprastesnės ir patogesnės kelionės važiuojant su CarFly!

CarFly savo paslaugas šiandien teikia visoje Lietuvoje. Automobilius nuomojame ne tik Panevėžyje, bet ir Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir kituose miestuose.

Rezervacijos sistemoje įveskite savo adresą Panevėžyje ar kitame mieste ir mes netrukus pristatysime Jums pasirinktą automobilį!