Laravel

Slapukai

Šis tinklapis naudoja slapukus (angl. cookies) išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje. Šios nuostatos paaiškina kaip yra naudojami slapukai, nuostatos gali būti dalinai pakeistos be išankstinio perspėjimo. Siekdami užtikrinti, kad naudojatės atnaujinta informacija apie slapukų naudojimą, prašome reguliariai peržiūrėti šias nuostatas apie galimus pokyčius slapukų politikoje. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ir kituose įrenginiuose (toliau – Įrenginiai), kuriais naršysite šį tinklapį, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, primygtinai prašome atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

Apie slapukus

Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį jūsų Įrenginio kietajame diske. Tokiu būdu, tinklapis gali atpažinti jus kai lankotės kitą kartą, arba atsiminti atitinkamą informaciją apie jus. Šią informaciją sudaro: kokiuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kokius meniu punktus pasirinkote, specifinę informaciją kurią įvedėte į formas esančias šiame tinklapyje, jūsų vizito laikas ir datos.

Slapukų tipai

Yra 2 pagrindiniai slapuku tipai:
Sesijos slapukai: tai laikini slapukai kurių galiojimas baigiasi kartu su naršyklės sesijos pabaiga t.y., kada jūs išeinate iš tinklapio. Sesijos slapukai leidžia tinklapiui atpažinti jus, kai naršote vidinius puslapius per vienetinį naršyklės naudojimą, taip leidžia jums naudotis tinklapiu efektyviau. Pvz., sesijos slapukai tinklapiui leidžia atsiminti, kad naudotojas įsidėjo atitinkamas prekes į savo krepšelį.
Nuolatiniai slapukai: nuolatiniai slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje iki galiojimo pabaigos arba jų ištrynimo. Tai suteikia galimybę atpažinti jus grįžus į tinklapį, atsiminti jūsų pasirinkimus ar suteiktas paslaugas.
Papildomai prie sesijos slapukų ir nuolatinių slapukų gali būti ir kitokie slapukai, kurie nustatyti tinklapio, tokiu būdu suteikiant informacija mums ar trečioms šalims.

Mūsų naudojami Slapukai

Šiuo metu, ir ateityje galimai naudosime šiuos slapukus:
Sesijos slapukus naudojame, kad:

Padėtų užtikrinti saugumą ir patikrinti jūsų duomenis. Jūs naudojatės tinklapiu, naršydami puslapius, slapukų pagalba išvengiate nuolatinio tų pačių duomenų suvedimo Nuolatinius slapukus naudojame, kad:

Padėtų mums atpažinti jus kaip unikalų vartotoją kiekvieną kartą jums grįžus į tinklapį, taip išvengiant pasikartojančių veiksmų atlikimo

Rinkti ir kaupti statistinę anonimišką informaciją, kuri mums padėtų geriau suprasti jūsų poreikius, ir padėtų mums pagerinti tinklapio struktūrą

Daug slapukų yra sukurti, kad jūs galėtumėte optimaliai naudotis interneto tinklu. Pvz., mes naudojame slapukus, kad galėtume pagerinti vartotojo patirtį, naudojantis mūsų tinklapiais, tarkime, slapukas kuris atpažįsta ar jūsų naršyklė palaiko konkrečią technologinę funkciją. Pvz, tai padeda tinklapiui pasikrauti greičiau, kai jūs prašote pakrauti didelės apimties laikmeną.
Papildomai nuo slapukų, kurie suteikia informacija mums, mes taip pat naudojame slapukus kurie renka informaciją ir siunčia trečioms šalims. Kaip pavyzdys „Google Analytics". Prašome pasitikrinti trečiųjų šalių tinklapius, norint gauti daugiau informacijos apie slapukų naudojimą. Šių tinklapių slapukų naudojimo nuostatos gali skirtis nuo mūsų. Kaip ir pirmosios šalies slapukus, taip ir trečiųjų šalių slapukus galite blokuoti, per savo naršyklės nustatymus. Kai kurie mūsų slapukai gali rinkti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją, kaip jūsų vardas ar elektroninio pašto adresas. Mes esame įsipareigoję gerbti ir apsaugoti jūsų duomenų saugumą, užtikrindami jūsų informacijos naudojimą ir saugojimą laikantis privatumo politikos.

Slapukų atsisakymas

Pagal pradinius nustatymus, dauguma interneto naršyklių priima slapukus. Tačiau jūs turite galimybę atjungti slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Taip pat galima pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus, kad galėtumėte priimti tik atitinkamus slapukus, arba gauti perspėjimo pranešimą, kiekvieną kartą leidžiantį jums nuspręsti ar norite saugoti slapukus savo kompiuteryje. Norint valdyti slapukus savo kompiuteryje, tam yra įvairios galimybės, pvz., jums padės „pagalbos" skiltis jūsų internetinėje naršyklėje. Taip pat jūs galite ištrinti ar išjungti sukauptą informaciją. Kadangi mūsų slapukai leidžia jums prisijungti prie pagrindinių tinklapio funkcijų mes rekomenduojame, kad paliktumėte slapukų palaikymą įjungtą. Jei slapukų palaikymas išjungtas, tai gali reikšti, kad negalėsite pasinaudoti visomis tinklapio funkcijomis arba negalėsite naudotis tinklapiu visiškai.