Laravel

Nuomos sąlygos

1. Nuomojamus automobilius galima eksploatuoti Lietuvoje ir visoje Europos sąjungoje.

2. Privalomasis TPVCA ir KASKO draudimai yra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. KASKO draudimo franšizė (nuomininko asmeninė atsakomybė) iki 450 EUR vienam autoįvykiui/automobilio vagystei. 

3. Papildomas draudimas "Viskas įskaičiuota" - laisvas nuomininko pasirinkimas, sumažinantis jo Kasko draudimo franšizę/asmeninę atsakomybę nuo 450 EUR iki 0 EUR. Įvykus automobilio vagystei, taip pat jei nuomininkas būtų autoįvykio ar automobilio apgadinimo kaltininkas ar jei nebūtų nustatytas įvykio kaltininkas, įskilus stiklui, pradūrus padangą ir pan., nuomininko atsakomybės nebelieka, išskyrus atvejus, kai vairuotojas neblaivus, vairuoja chuliganiškai, nesilaiko saugaus vairavimo ar kelių eismo taisyklių. Draudimo "Viskas įskaičiuota" kaina - 15 EUR parai. Minimaliai - 45 EUR. Pasirinkus draudimą "Viskas įskaičiuota", NEMOKAMAI suteikiamas autostiklų, žibintų ir padangų draudimas.

4. Pasirinkus papildomą "Viskas įskaičiuota" draudimą, užstatas nereikalingas - 0 EUR (sąlyga galioja tik LR piliečiams).  

5. Nepasirinkus "Viskas įskaičiuota" draudimo užstatas už bet kurios klasės automobilį - 450 EUR. 

6. Nepriklausomai nuo papildomo draudimo pasirinkimo kreditinė kortelė nebūtina. 

7. Nuomojamų automobilių rida neribojama visoje Lietuvoje* (nuomojantis automobilius 3 paroms ir trumpiau, bei vykstant į kitas Europos sąjungos šalis, rida iki 250 km per parą; papildomo 1 km kaina - 0,10 EUR).

8. Minimalus nuomininko - vairuotojo amžius 23 metai. Nuomininkas - vairuotojas (-ai) privalo turėti ir nuomotojui pateikti galiojančio B kategorijos vairuotojo pažymėjimo originalą ir asmens tapatybės kortelę arba pasą. Taip pat nuomininkas privalo turėti nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį. Neturintiems 2 metų vairavimo patirties taikomas papildomas 10 EUR mokestis 1 parai (negrąžinamas), neturintiems 1 metų vairavimo patirties - 20 EUR mokestis 1 parai (negrąžinamas). Turintiems 2 metų vairavimo patirtį, bet jaunesniems nei 23 metų vairuotojams taikomas papildomas mokestis - 7 EUR parai (negrąžinamas).

9. Papildomą "Viskas įskaičiuota" draudimą gali rinktis vairuotojai turintys nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį (neturintiems reikiamos patirties vairuotojams reikalingas užstatas, kurio dydis nurodytas šių sąlygų 5 punkte).

10. Už papildomą vairuotoją, atitinkantį vairavimo patirties reikalavimus, nėra jokių mokesčių. Jis turi būti nurodytas sutartyje kartu su pagrindiniu vairuotoju-nuomininku.

11. Automobilio gedimo atveju techninė pagalba ir pakaitinis automobilis įskaičiuoti.

12. Automobiliai atiduodami pilnu kuro baku ir privaloma grąžinti pilnu kuro baku.

13. Automobilius pristatome į Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostus ir kitus miestus (kainos nurodytos apačioje).

14. Kainos nurodytos su PVM mokesčiu. Galima ilgalaikė nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims.

15. Išankstinis automobilio rezervacijos mokestis 50-100 EUR (priklauso nuo nuomos laikotarpio). Mokamas pavedimu į Top Limo, UAB sąskaitą ir yra išskaičiuojamas iš nuomos kainos. Informaciją apmokėjimui nuomotojas gauna iškart su rezervacijos patvirtinimu (jei nebuvo pasirinktas pilnas apmokėjimas per Paysera). Rezervacija patvirtinama (nepatvirtinama) ne vėliau kaip per 24 val. Rezervacijos mokestis visais atvejais yra negrąžinamas.

16. Pasirinkus automobilio pristatymą reikiamu adresu (į namus, viešbutį ar pan.), automobilis pristatomas, nuomininkas informuojamas rezervacijoje pateiktu telefono numeriu. Pasirinkus automobilio pristatymą į oro uostą, nuomininkas po skrydžio turi informuoti nuomotoją tel. +370 640 80000, kad yra pasiruošęs automobilio pasiėmimui, tuomet nuomotojas iškart nurodo automobilio valstybinius numerius ir jo lokaciją šalia oro uosto esančioje trumpalaikio stovėjimo aikštelėje. Esant atskiram susitarimui, nuomotoją nuomininkas pasitinka oro uosto atvykimo salėje.

17. Už automobilio nuomą atsiskaitoma grynais pinigais automobilio pristatymo metu arba bankiniu pavedimu - likus ne mažiau kaip 48 val. iki nuomos laikotarpio pradžios. Jei rezervuojant automobilį buvo sumokėtas rezervacijos mokestis - jis minusuojamas iš nuomos kainos.

18. 450 EUR užstatas, jei reikalingas, paliekamas grynais pinigais atsiimant automobilį.

19. Automobilių nuotraukos tinklapyje yra tik demonstracinio pobūdžio ir nebūtinai atitinka nuomojamo automobilio spalvą ir komplektaciją. 

20. Rezervuojant automobilį yra rezervuojama klasė, bet ne automobilio markė ar modelis. Nuomojamų automobilių klasės: ekonominė, kompaktinė, standartinė, visureigio. Nesant galimybei nuomininkui suteikti rezervuotą automobilio markę ir modelį, nuomotojas pasilieka sau teisę automobilį pakeisti tos pačios ar geresnės klasės kito gamintojo modeliu.

 

MOKAMI PRIEDAI

"Viskas įskaičiuota" draudimas - 15 EUR parai (Kasko draudimo asmeninė nuomininko atsakomybė/franšizė avarijos, vagystės ar automobilio apgadinimo atveju sumažinama nuo 450 iki 0 EUR). 

Minimali "Viskas įskaičiuota" draudimo suma nepriklausomai nuo nuomojamų parų skaičiaus - 45 EUR.

Autostiklų, žibintų ir padangų draudimas - 3 EUR parai (nemokamas, jei pasirenkamas "Viskas įskaičiuota" draudimas)

Vaikiškos kėdutės: iki 1 m. - 3 EUR para, iki 4 m. - 3 EUR para, virš 4 m. - 3 EUR para;

Navigacija Garmin, iGo - 5 EUR para;

Asmenims turintiems vairavimo stažą iki 1 m. papildomas mokestis - 20 EUR parai, nuo 1 iki 2 metų - 10 EUR parai;

Jaunesniems nei 23 m. asmenims papildomas mokestis - 7 EUR parai;

Rezervuojant automobilį internetu papildomi jauno vairuotojo mokesčiai nėra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. Nuomininkas neturintis reikiamo amžiaus ar vairavimo stažo nurodyto aukščiau, įsipareigoja mokestį sumokėti papildomai automobilio išdavimo metu.

Viršijus 250 km per parą, 1 papildomo kilometro kaina 0,10 EUR (galioja tik vykstant į Europos sąjungos šalis arba nuomojantis automobilius 3 paroms ir trumpiau);

AUTOMOBILIŲ PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO KAINOS

Pristatymas Panevėžio mieste kliento nurodytu adresu yra NEMOKAMAS. Pristatymas į VNO, KUN, RIX oro uostus, bei Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Rygos miestus - nuo 10 iki 45 EUR ir galimas nuomojantis automobilį 5 paroms ar ilgiau. Kaina priklauso nuo pasirinkto nuomos laikotarpio ir pristatymo vietos. Rezervuojant automobilį kaina apskaičiuojama automatiškai ir pridedama prie pagrindinės nuomos kainos.

Grąžinimas Panevėžio mieste kliento nurodytu adresu yra NEMOKAMAS. Grąžinimas VNO, KUN, RIX oro uostuose, bei Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Rygos miestuose - nuo 10 iki 45 EUR. Kaina priklauso nuo pasirinkto nuomos laikotarpio ir pristatymo vietos. Rezervuojant automobilį kaina apskaičiuojama automatiškai ir pridedama prie pagrindinės nuomos kainos.

PAPILDOMI AUTOMOBILIŲ PRISTATYMO AR GRĄŽINIMO MOKESČIAI 

Pristatymas/grąžinimas darbo dienomis nuo 20 iki 8 val. ir šeštadieniais, sekmadieniais nuo 0 iki 24 val - 20 EUR;

Pristatymas/grąžinimas švenčių dienomis nuo 0 iki 24 val. - 30 EUR.

Pasirinkus papildomą "Viskas Įskaičiuota" draudimą grąžinimo mokesčiai netaikomi jokiomis dienomis.

Rezervuojant automobilį internetu papildomi pristatymo ar grąžinimo mokesčiai nėra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. Nuomininkas rinkdamasis automobilio pristatymą ar grąžinimą ne darbo laiku, nurodytu aukščiau, įsipareigoja mokestį sumokėti papildomai automobilio išdavimo metu.