Laravel

Nuomos sąlygos

1. Nuomojamus automobilius galima eksploatuoti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Išvykti už šių šalių teritorijos draudžiama.

2. KASKO DRAUDIMAS. Privalomasis TPVCA ir KASKO draudimai yra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. KASKO draudimo besąlyginė franšizė (išskaita)/nuomininko asmeninė finansinė atsakomybė vienam autoįvykiui ar automobilio vagystei 450 EUR. Užstatas už bet kurios klasės automobilį 450 EUR. Užstatas turi būti sumokėtas grynais pinigais pristačius automobilį.

3. PILNAS DRAUDIMAS. Laisvas nuomininko pasirinkimas, sumažinantis Kasko draudimo franšizę nuo 450 EUR iki 0 EUR. Pasirinkus PILNĄ draudimą užstatas nereikalingas. Įvykus automobilio vagystei, autoįvykiui ar bet kokiam kitam automobilio apgadinimui (jei nuomininkas būtų autoįvykio kaltininkas ar nebūtų nustatytas įvykio kaltininkas), nuomininkui taikoma 0 EUR finansinė atsakomybė. PILNAS draudimas negalioja, kai vairuotojas neblaivus, vairuoja chuliganiškai, nesilaiko saugaus vairavimo ar kelių eismo taisyklių. Draudimo kaina - 15 EUR parai. Minimali pilno draudimo suma nepriklausomai nuo nuomojamų parų skaičiaus - 45 EUR, maksimali - 200 EUR (mėnesiui). Pilnas draudimas dengia ir autostiklų, žibintų ir padangų apgadinimus, bet nedengia automobilio salono apgadinimų ir žalos, padarytos dėl tyčinės nuomininko veikos arba didelio neatsargumo. 

4. AUTOSTIKLŲ, ŽIBINTŲ IR PADANGŲ DRAUDIMAS. Šis draudimas sumažins nuomininko asmeninę finansinę atsakomybę nuo 450 EUR iki 0 EUR, išskirtinai tik automobilio stiklų, žibintų ar padangų apgadinimo atvejais. Draudimo kaina - 4 EUR parai. Autostiklų, žibintų ir padangų draudimas suteikiamas nemokamai, jei pasirenkamas PILNAS draudimas.

5. Nuomojamų automobilių rida neribojama visoje Lietuvoje* (nuomojantis automobilius 3 paroms ir trumpiau, bei vykstant į kitas Baltijos šalis, rida iki 250 km per parą; papildomo 1 km kaina - 0,15 EUR).

6. Minimalus nuomininko - vairuotojo amžius 23 metai. Nuomininkas - vairuotojas (-ai) privalo turėti ir nuomotojui pateikti galiojančio B kategorijos vairuotojo pažymėjimo originalą ir asmens tapatybės kortelę arba pasą. Taip pat nuomininkas-vairuotojas privalo turėti ne mažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį. Neturintiems 2 metų vairavimo patirties ir/ar jaunesniems nei 23 metų amžiaus vairuotojams taikomas papildomas "Jauno vairuotojo" mokestis - 12 EUR parai. Ši sąlyga galioja ir papildomam vairuotojui.

7. Už papildomą vairuotoją, atitinkantį vairavimo patirties reikalavimus, nėra jokių mokesčių. Jis turi būti nurodytas sutartyje kartu su pagrindiniu vairuotoju-nuomininku.

8. Automobilio gedimo atveju techninė pagalba ir pakaitinis automobilis įskaičiuoti.

9. Automobiliai atiduodami pilnu kuro baku ir privaloma grąžinti pilnu kuro baku.

10. Automobilius pristatome į Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostus ir kitus miestus (kainos nurodytos apačioje).

11. Kainos nurodytos su PVM mokesčiu. Galima ilgalaikė nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims.

12. Rezervacijai patvirtinti, nuomininkas turi sumokėti išankstinį automobilio rezervacijos mokestį/avansą 50-100 EUR (priklauso nuo nuomos laikotarpio ir rezervuojamo automobilio). Mokestis minusuojamas iš bendros nuomos kainos (paimant automobilį kaina nurodyta rezervacijoje sumažėja 50-100 Eur). Rezervacijos mokestis mokamas pavedimu į Top Limo, UAB sąskaitą. Rezervavus automobilį ir pasirinkus apmokėjimą grynais pinigais, nuomotojas gauna bankinę informaciją mokesčiui sumokėti (jei nebuvo pasirinktas pilnas apmokėjimas per Paysera). Rezervacija patvirtinama tik gavus apmokėjimą ar jo kopiją. Laikinas automobilių rezervacijas be apmokėjimo ar jo patvirtinimo nuomotojas įsipareigoja laikyti ne ilgiau kaip 48 val. Nesant galimybės susisiekti su nuomininku, nuomotojas pasilieka sau teisę rezervaciją nutraukti anksčiau nei po 48 val. Taip pat nuomotojas gali atšaukti rezervaciją ar pasiūlyti kitos klasės automobilį, jei nuomininko pageidaujamu laikotarpiu konkretus automobilis yra užimtas ar nuomotojas pasirinko automobilio pristatymą į bet kurį oro uostą ar kitą miestą trumpesniam nei 5 parų laikotarpiui. Atsisakius automobilio, rezervacijos mokestis yra negrąžinamas.

13. Pasirinkus automobilio pristatymą reikiamu adresu (į namus, viešbutį ar pan.), automobilis pristatomas, nuomininkas informuojamas rezervacijoje pateiktu telefono numeriu. Pasirinkus automobilio pristatymą į oro uostą, nuomininkas po skrydžio turi informuoti nuomotoją tel. +370 640 80000, kad yra pasiruošęs automobilio pasiėmimui, tuomet nuomotojas iškart nurodo automobilio valstybinius numerius ir jo lokaciją šalia oro uosto esančioje trumpalaikio stovėjimo aikštelėje. Esant atskiram susitarimui, nuomotoją nuomininkas pasitinka oro uosto atvykimo salėje.

14. Už automobilio nuomą atsiskaitoma grynais pinigais automobilio pristatymo metu arba bankiniu pavedimu - likus ne mažiau kaip 48 val. iki nuomos laikotarpio pradžios. Jei rezervuojant automobilį buvo sumokėtas rezervacijos mokestis - jis minusuojamas iš nuomos kainos.

15. Automobilių nuotraukos tinklapyje yra tik demonstracinio pobūdžio ir nebūtinai atitinka nuomojamo automobilio spalvą ir komplektaciją. 

16. Rezervuojant automobilį yra rezervuojama klasė, bet ne automobilio markė ar modelis. Nuomojamų automobilių klasės: ekonominė, kompaktinė, standartinė, visureigio. Nesant galimybei nuomininkui suteikti rezervuotą automobilio markę ir modelį, nuomotojas pasilieka sau teisę automobilį pakeisti tos pačios ar geresnės klasės kito gamintojo modeliu.

 

MOKAMI PRIEDAI

PILNAS DRAUDIMAS - 15 EUR parai. Minimali pilno draudimo suma nepriklausomai nuo nuomojamų parų skaičiaus - 45 EUR, maksimali - 200 EUR (mėnesiui).

Autostiklų, žibintų ir padangų draudimas - 4 EUR parai.

Vaikiškos kėdutės: iki 1 m. - 1 EUR para, iki 4 m. - 1 EUR para, virš 4 m. - 1 EUR para;

Navigacija Garmin, iGo - 5 EUR para;

Asmenims turintiems vairavimo stažą iki 1 m. papildomas mokestis - 20 EUR parai, nuo 1 iki 2 metų - 10 EUR parai;

Jaunesniems nei 23 m. asmenims papildomas mokestis - 7 EUR parai;

Rezervuojant automobilį internetu papildomi jauno vairuotojo mokesčiai nėra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. Nuomininkas neturintis reikiamo amžiaus ar vairavimo stažo nurodyto aukščiau, įsipareigoja mokestį sumokėti papildomai automobilio išdavimo metu.

Viršijus 250 km per parą, 1 papildomo kilometro kaina 0,15 EUR (galioja tik vykstant į kitas Baltijos šalis arba nuomojantis automobilius 3 paroms ir trumpiau);

AUTOMOBILIŲ PRISTATYMAI IR GRĄŽINIMAI

Pristatymai ir grąžinimai klientui reikiamu adresu Panevėžio mieste yra nemokami. Automobilių pristatymai ir grąžinimai į Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostus, bei Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir kitus miestus yra mokami. Kaina priklauso nuo pasirinkto nuomos laikotarpio ir pristatymo vietos. Rezervuojant automobilį kaina apskaičiuojama automatiškai ir pridedama prie pagrindinės nuomos kainos. Pristatymai į oro uostus ir kitus miestus galimi nuomojantis automobilį 5 paroms ar ilgiau. 

AUTOMOBILIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO LAIKAS

Darbo dienomis nuo 08.00 iki 21.00 val.

Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nuo 08.00 iki 18.00 val.

PAPILDOMI AUTOMOBILIŲ PRISTATYMO AR GRĄŽINIMO MOKESČIAI (NE DARBO METU)

Pristatymas darbo dienomis nuo 21.00 iki 24.00 val. - 20 EUR, nuo 00.00 val. iki 08.00 - 40 EUR.

Pristatymas šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nuo 18.00 iki 24.00 val. - 25 EUR, nuo 00.00 iki 08.00 val. - 45 EUR.

Pristatymas per didžiąsias metų šventes (gruodžio 24, 25, 26 d., sausio 1 d., Šv. Velykų pirmoji ir antroji diena nuo 08.00 iki 21.00 val. - 30 EUR, nuo 21.00 val. iki 08.00 val. - 50 EUR.

Grąžinimas darbo dienomis nuo 21.00 iki 24.00 val. - 20 EUR, nuo 00.00 val. iki 08.00 - 40 EUR.

Grąžinimas šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nuo 18.00 iki 24.00 val. - 25 EUR, nuo 00.00 iki 08.00 val. - 45 EUR.

Grąžinimas per didžiąsias metų šventes (gruodžio 24, 25, 26 d., sausio 1 d., Šv. Velykų pirmoji ir antroji diena nuo 08.00 iki 21.00 val. - 30 EUR, nuo 21.00 val. iki 08.00 val. - 50 EUR.

Pasirinkus pilną draudimą grąžinimo mokesčiai NETAIKOMI jokiomis dienomis. Tokiu atveju skaičiuojamas tik pristatymo mokestis.

Rezervuojant automobilį internetu papildomi pristatymo ar grąžinimo mokesčiai nėra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą. Nuomininkas rinkdamasis automobilio pristatymą ar grąžinimą ne darbo metu nurodytu aukščiau, įsipareigoja mokestį sumokėti papildomai, pristačius automobilį.