Laravel
Akcija

SEAT IBIZA MT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 38€ 19 €/dienai

SUPER KAINA! TOP pasiūlymas - net 50% nuolaida! Ekonominės klasės manevringas miesto automobilis, bet puikiai tinka ir ilgesnėms kelionėms. Seat Ibiza visiems gyvenimo poreikiams. Stilingas, jaunatviškas ir ekonomiškas automobilis.

2019 Benzinas Mechaninė Peržiūrėti
Akcija

ŠKODA FABIA MT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 38€ 19 €/dienai

SUPER KAINA! TOP pasiūlymas - net 50% nuolaida! 2019 m. Škoda Fabia Facelift. Ambition komplektacija. Ekonominės klasės manevringas miesto automobilis su mechanine pavarų dėže, bet puikiai tinka ir ilgesnėms kelionėms.

2019 Benzinas Mechaninė Peržiūrėti
Akcija

TOYOTA COROLLA AT kompaktinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 50€ 25 €/dienai

SUPER KAINA! TOP pasiūlymas - net 50% nuolaida! 2020 m. Toyota Corolla. Active komplektacija. Kompaktinės klasės šiuolaikiškas, saugus ir patikimas automobilis. Automatinė CVT pavarų dėžė užtikrina sklandų ir malonų vairavimą.

2020 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

VW T-CROSS AT visureigis Daugiau informacijos

Kaina nuo 58€ 29 €/dienai

SUPER KAINA! TOP pasiūlymas - net 50% nuolaida! 2023 m. VW-Tross visureigis su automatine pavarų dėže. Charizmatiškas ir šiuolaikiškas nedidelis miesto krosoveris, kurio salonas yra stebėtinai erdvus, įsėsti į jį patogiau, o dėl aukštesnės sėdėjimo pozicijos užtikrinamas ir geresnis matomumas. Šis automobilis puikiai tiks tiek išvykoms, tiek kasdieniam naudojimui mieste.

2023 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

VW PASSAT SEDANAS AT standartinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 62€ 31 €/dienai

SUPER KAINA! TOP pasiūlymas - net 50% nuolaida! 2020 m. VW Passat Facelift. Business komplektacija. Puikus pasiūlymas ieškantiems naujo verslo klasės ar šeimyninio automobilio už gerą kainą. Gražus, praktiškas ir ekonomiškas automobilis.

2020 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

TOYOTA YARIS NEW AT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 26 €/dienai

2024 m. SEZONO populiariausias - net 40% nuolaida! Rezervuokite dabar! Toyota Yaris 2021 m. išrinktas Europos metų automobiliu. Išskirtinio dizaino ekonominės klasės automobilis, kuris savo valdymo savybėmis ir saugumo technologijomis nustebino jau ne vieną.

2021 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

VW POLO AT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 31 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! Trendline komplektacija. Ekonominės klasės miesto automobilis su automatine pavarų dėže. Šiuolaikiškas automobilis, skirtas kelionėms mieste ir užmiestyje.

2019 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

TOYOTA YARIS AT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 31 €/dienai

Pavasario nuolaida - 40% pigiau! Active komplektacija. Automatinė CVT greičių dėžė. Ekonominės klasės manevringas ir taupus miesto automobilis. Pakankamai erdvus, tad tinkamas ir kelionėms užmiestyje. Toyota - patikimumo ir kokybės garantas!

2019 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

FORD FIESTA AT ekonominė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 31 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „ Tarptautinis metų variklis“. „Start-Stop“ sistema užtikrina minimalias kuro sąnaudas maksimaliam vairavimo malonumui.

2019 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

OPEL ASTRA MT kompaktinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 31 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! Innovation komplektacija. Puikiai atrodantis kompaktinės klasės automobilis. "Intellilux LED Matrix" žibintai, pusiau odinis salonas, dviejų zonų klimato kontrolė, išmanioji pramogų sistema ir daug kitų privalumų. Geriausias pasirinkimas!

2018 Benzinas Mechaninė Peržiūrėti
Akcija

VW GOLF MT kompaktinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 44€ 31 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! VW Golf MK7 Facelift modelis. Gera Comfortline komplektacija. Kompaktinės klasės talpus, manevringas ir taupus automobilis. Važiavimas su šiuo automobiliu bus tylus ir malonus.

2018 Benzinas Mechaninė Peržiūrėti
Akcija

VW GOLF AT kompaktinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 50€ 35 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! Kompaktinės klasės VW Golf MK7 Facelift modelis. DSG automatinė pavarų dėžė ir ekonomiškas benzininis variklis garantuoja tylų ir sklandų važiavimą. Saugus, talpus ir praktiškas automobilis.

2019 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

VW GOLF NEW AT kompaktinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 50€ 35 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! Naujausias aštuntos kartos VW Golf. Inovatyvus, dinamiškas ir charizmatiškas automobilis. Sėkmingiausias visų laikų Volkswagen modelis su naujaisiais IQ Light matriciniais žibintais.  

2022 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

ŠKODA SUPERB AT standartinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 62€ 43 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! Puiki Ambition komplektacija ir nepriekaištingas atnaujinto modelio dizainas. Standartinės klasės itin erdvus automobilis. Tai – puikus pasirinkimas ilgesnėms kelionėms, suteikiantis maksimalų komfortą tiek priekyje, tiek gale sėdintiems keleiviams. Škoda Superb ypač gerai įvertintas daugelio automobilio ekspertų.

2020 Benzinas Automatinė Peržiūrėti
Akcija

VW PASSAT UNIVERSALAS AT standartinė Daugiau informacijos

Kaina nuo 62€ 43 €/dienai

Pavasario nuolaida - 30% pigiau! 2022 m. VW Passat Facelift universalas. Business komplektacija. Automobilis puikiai tiks ieškantiems talpaus automobilio su didele bagažine. Pukiiai tinkantis kasdieniam naudojimui didelei šeimai ar ilgesnėms kelionėms.

2022 Benzinas Automatinė Peržiūrėti

Turite klausimų? Susisiekite

Žemiau nurodytas įmonės juridinis (registracijos) adresas. Jūsų patogumui, išnuomotus automobilius pristatysime Jums patogiu adresu, kurį nurodėte rezervuodami transporto priemonę.

  • „Top Limo“, UAB,
  • Adresas: Respublikos 28, LT-35174, Panevėžys
  • Telefono nr.: +370 640 80000
  • El.pašto adresas: info@toplimo.lt
;